Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Naše prádelna nepere jenom v Jihlavě

Naše prádelna nepere jenom v JihlavěI když sídlo naší prádelny je v Jihlavě, pereme pro zákazníky v Telči, Třešti, ale i ve Žďáře nad Sázavou, v Havlíčkově Brodě a v okolí těchto měst.

I když převážná část našich zákazníků je z Jihlavy a blízkého okolí Jihlavy, máme stále více a více zákazníků ze vzdálenějších míst od Jihlavy. Naši noví zákazníci nejdříve vyzkoušejí naši práci na menších zakázkách a potom nám dávají k praní veškeré jejich prádlo. Stáváme se jejich výhradními dodavateli čistého prádla. A nejenom to, dále nás doporučují svým obchodním partnerům a těm, kteří mohou naše služby využít. Přijmeme každou zakázku. Vypereme, vyžehlíme nebo vymandlujeme prádlo pro běžného občana, dokážeme ve skvělé kvalitě a v požadovaných termínech vyprat prádlo pro nemocnici, penzion, kemp nebo jiné velké zařízení se stovkami kusů prádla na vyprání týdně. Pro špinavé prádlo si k Vám přijedeme a vyprané, vyžehlené nebo vymandlované
prádlo vám zase dovezeme zpět.

Rozšiřujeme provoz prádelny v Jihlavě

Díky rostoucímu zájmu o služby naší Prádelny v Jihlavě rozšiřujeme provoz prádelny, nakupujeme nové další pračky, klece na čisté a špinavé prádlo. V krátké době rozšíříme provoz prádelny na dvě směny.

Pro prádelnu v Jihlavě rozšiřujeme vozový park

Abychom stíhali svážet špinavé prádlo od zákazníků a rozvážet jim čisté vyprané prádlo, rozšířili jsme v tomto týdnu vozový park naší prádelny o další dvě auta. Jedno z aut je vyčleněné pouze pro rozvoz a svoz prádla zákazníků naší prádelny z Jihlavy a blízkého okolí. Druhé auto je určené pro svoz a rozvoz prádla z naší prádelny pro vzdálenější zákazníky, právě z Telče, Třeště, Třebíče, Žďáru nad Sázavou, Havlíčkova Brodu a okolí těchto měst. Třetí, současné vozidlo naší prádelny jezdí s čistým prádlem po našich současných zákaznících a bude vykrývat požadavky na dovoz a rozvoz prádla dle potřeby. Díky rozšíření provozu prádelny na dvě směny a vozového parku prádelny o dvě další auta jsme schopni vyjít vstříc všem požadavkům nejenom na kvalitu praní, žehlení a mandlování
prádla, ale i co se týče krátkých termínů dodání prádla po vyprání.

Chcete využít nebo vyzkoušet služby naší prádelny?

Pokud máte zájem o služby naší prádelny v Jihlavě, stačí nás kontaktovat v pracovní době prádelny přímo v provozu prádelny na telefonním čísle 603 599 994 nebo i mimo tuto dobu přímo u majitele prádelny na telefonním čísle 603 599 991. Popřípadě nám můžete zaslat vaše představy a požadavky na praní, žehlení a mandlování prádla na e-mail pradelnajihlava@seznam.cz . Zpravidla na e-mailové dotazy a požadavky reagujeme nejpozději do 24 hodin po doručení.