Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Naše prádelna v Jihlavě má nový web

Naše prádelna v Jihlavě má nový webNaše prádelna v Jihlavě Pávově funguje již řadu let a pere, žehlí a mandluje nejenom pro firmy a podnikatele, ale i pro občany. Naší nejlepší reklamou byli naši spokojení zákazníci. Stále se zvyšující objem vypraného, vyžehleného a mandlovaného prádla svědčí o tom, že děláme naši práci dobře.

O naší prádelně v Jihlavě se neví.

Stále se však setkáváme s tím, že hodně lidí i firem o službách a nabídce naší prádelny nevědí a byli mile překvapeni, když zjistili, co v prádelně děláme, v jaké kvalitě a za jaké ceny. Proto jsme se rozhodli pro naši prádelnu v Jihlavě vytvořit firemní webovky.

prádelny Jihlava Elektric Nova Prádelna v Jihlavě má nové webové stránky

Pro prádelnu jsme chtěli kvalitní webovky. Chtěli jsme kvalitní nástroj pro naši prezentaci a nástroj, díky kterému můžeme dělat reklamu a marketing pro prádelnu tak, aby to dávalo smysl.
Proto jsme výrobu webu zadali firmě ANTEE, která připravila nejenom předvýrobní analýzu s vhodným výběrem hledaných klíčových slov, ale podle ní také strukturu webu a také vlastními copywritery připravila obsah webu. Za výrobu webu děkujeme firmě ANTEE i jejímu obchodnímu zástupci pro Vysočinu panu Jaroslavovi Dokulilovi / mobil +420 777 900 945 /

Výrobou webu prezentace prádelny nekončí

Spuštěním nového webu pro prádelnu naše péče o internetovou prezentaci prádelny nekončí. I nadále budeme spolupracovat s firmou ANTEE a panem Dokulilem na reklamní a marketingové podpoře naší prádelny.
Na webu budeme pravidelně zveřejňovat informace, novinky a aktuality z provozu naší prádelny v Jihlavě. Pokud budete chtít být pravidelně informováni o aktuálních akcích, novinkách a rozšiřování našich služeb, stačí aby jste se na stránce aktuality na tomto webu přihlásili k odběru našich aktualit. A vždy, když na náš web přidáme aktualitu z provozu prádelny, vy ji dostanete automaticky na e-mail, který při přihlášení uvedete. Z odběru aktualit z webu naší prádelny v Jihlavě se můžete kdykoliv jedním kliknutím odhlásit.

Těšíme se na vaši návštěvu v naší prádelně v Jihlavě

 

Vedení a kolektiv prádelny Jihlava Pávov