Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Pereme prádlo pro Českou poštu s.p.

Pereme prádlo pro Českou poštu s.p.Vyhráli jsme veřejnou zakázku na praní prádla pro zadavatele Česká posta s.p. 

pereme prádlo pro Českou poštu s.p.Jedná se o praní  prádla pro ŠRZ České pošty Moravec  u obce Moravec, nedaleko Dolní Rožínky .

Jde o další významnou zakázku, kterou naše prádelna v poslední době získala díky dobrým referencím našich zákazníků, kvalitní práci zaměstnanců v naší prádelně a zajímavým cenám našich služeb.

Pro  školící a rekreační zářízení ČESKÉ POŠTY s.p.. Moravec budem prát veškeré ložní prádlo a prádlo z úseku jídelny a kuchyně / ubrusy, zástěry/.

Získání této další významné zakázky nás velmi těší a je dalším krokem k rozvoji našeho provozu prádelny v Jihlavě. Současně nám umožňuje dlouhodobě udržet vysokou kvalitu praní, žehlení a mandlování prádla včetně svozu a rozvozu v naší prádelně za velmi zajímavé a přijatelné ceny.

Pereme, žehlíme i ručně a mandlujeme

V případě, že hledáte spolehlivou firmu, která by prala, žehlila nebo mandlovala Vaše soukromé i firemní prádlo za zajímavých podmínek  a jste z Vysočiny, z okresů Jihlava, Třebíč, Žďár nad Sázavou, Havlíčkův Brod nebo Pelhřimov, zavolejte nám nebo napište. Telefonní číslo je +420 603 599 991, +420 603 599 994   nebo email pradelnajihlava@seznam.cz

Podle domluvy Vám zašleme cenovou nabídku praní prádla a dalších našich služeb včetbě svozu špinavého prádla a rozvozu čistého vypraného a vyžehleného prádla k vám do firmy nebo na určenou adresu.

Pereme, žehlíme a mandlujeme v Jihlavě prádlo pro firmy i fyzické osoby a občany.