Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Pereme, žehlíme a mandlujeme prádlo pro ubytovací zařízení v Jihlavě a okolí

Pereme, žehlíme a mandlujeme prádlo pro ubytovací zařízení v Jihlavě a okolíJiž od začátku provozu naší prádelny v Jihlavě patřily mezi naše největší zákazníky ubytovny, hotely, soukromé penziony a další typy ubytovacích zařízení. Pereme pro ně všechny druhy prádla od povlečení přes ručníky, oblečení personálu, až po speciální objednávky jejich ubytovaných hostů.

Prádlo pereme, žehlíme a mandlujeme. V převážné míře pereme pro ubytovací zařízení v Jihlavě a jejím blízkém okolí. Ale mezi naše stálé zákazníky patří firmy z celé Vysočiny, z okresů Jihlava, Třebíč, Žďár nad Sázavou, Havlíčkův Brod nebo Pelhřimov.

prádelny Jihlava Elektric Nova  Prádlo si do prádelny v Jihlavě vozíme sami

Mezi samozřejmost a běžnou službu naší prádelny v Jihlavě patří vyzvedávání použitého prádla u zákazníka a dovoz čistého vypraného prádla zpět k zákazníkovi. Prádlo na praní si dovážíme v pravidelné dny podle dohody se zákazníkem nebo nepravidelně, když si zákazník praní a odvoz použitého prádla objedná. Prádlo po vyprání, vyžehlení nebo po mandlování připravíme do balíků po stejném počtu kusů prádla a odvezeme zákazníkovi.

Potřebujete také vyprat z vašeho ubytovacího zařízení?

Pokud jste z Jihlavy a jejího okolí nebo z Vysočiny a potřebujete využít jednorázově nebo i pravidelně /opakovaně/ služby prádelny, zavolejte nám na telefonní číslo 603 599 994 nebo 603 599 991 nebo nám napište na email pradelnyjihlava@seznam.cz   a my se vám v krátké době ozveme a domluvíme podmínky, za jakých pro vás můžeme v naší prádelně v Jihlavě prát, žehlit nebo mandlovat vaše prádlo. Je možné si objednat buď pouze jednu ze služeb naší prádelny nebo jejich libovolnou kombinaci.

V naší prádelně pereme i pro občany

Přijímáme na praní i jednotlivé kusy oblečení a prádla od občanů, nejsme ale chemická čistírna, jsme klasický provoz prádelny. Pokud potřebujete vyprat vaše prádlo k běžnému nošení / kalhoty, košile, svetry, mikiny, ponožky, spodní prádlo, ručníky, utěrky, povlečení...../ a nemáte jinou možnost a nebo chcete z jakohokoliv důvodu využít služeb prádelny, jsme vám k dispozici. Vypereme vaše prádlo, vyžehlíme vám ho a předáme v prvotřídní kvalitě.

Využijte služeb naší prádelny v Jihlavě

V případě potřeby jsme schopni pracovat i na trojsměnný provoz. Těšíme se na vaši návštěvu.